IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - kako da se namli kratin i urea na priroden nacin
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

kako da se namli kratin i urea na priroden nacin

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
rodeoblue_xx Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rodeoblue_xx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: kako da se namli kratin i urea na priroden nacin
    Испратена: 14.Октомври.2018 во 23:00
sakam da prasam dali nekoj ima vakov problem i dali mozi nesto na priroden pat da se namali kratin i urea vo krv
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,093 секунди.