IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ајде да се менуваме...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ајде да се менуваме...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 18>
Автор
Порака
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Ајде да се менуваме...
    Испратена: 16.Февруари.2006 во 11:56
ПОВЕЛЕТЕ ДРАГИ МОИ, КАЖЕТЕ КОЈА ПЕСНА ЈА БАРАТЕ ОЧАЈНО, ПА ДА СЕ МЕЊАМЕ

Изменето од anastea - 25.Јуни.2008 во 17:07
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2006 во 13:01

Јас штотуку ја најдов таа што денес ми е потребна како оксиџен  

Angie Stone - Wish I didn't Miss You

 

Кон врв
kirealeks Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kirealeks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2006 во 18:41
јас имам све ако на некој нешто му треба да пиши

ОД ОВОЈ ФОРУМ СУМ БАНИРАН...
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2006 во 18:47
Епа мене ми треба Анти Флег албумот Терор стејт. Го има некој??????
Кон врв
kirealeks Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kirealeks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2006 во 22:22
JAS GO IMAM NA ANTI FLAG-TEROR STATE 13 PESNI4KI SE,NE SE LO6I.

ОД ОВОЈ ФОРУМ СУМ БАНИРАН...
Кон врв
kirealeks Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kirealeks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2006 во 22:23
јас ко ви велам дека све имам вие не вервате

ОД ОВОЈ ФОРУМ СУМ БАНИРАН...
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2006 во 19:46

abre nemas se definitvno...ja nemas pesnata denes sto kje ja svirat taratur u bravo, btw od kaj si da mi dadas terror state?

Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2006 во 19:50
Btw so sto kje se menjame koga se imas ti ja imam "samo" 40 giga muzika, od koja 39,5 giga e PUNK,HC,ROCK,SKA, R&R a 0.5 giga e retro
Кон врв
NOT RESPONDING Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 516
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NOT RESPONDING Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2006 во 00:58
Originally posted by Maro Maro напиша:

abre nemas se definitvno...ja nemas pesnata denes sto kje ja svirat taratur u bravo, btw od kaj si da mi dadas terror state?

E TAA SIGURNO JA NEMA, POSTO JAS SVIRAM U NEA A I JA JA NEAM

POZDRAB MARO

p.s. koga ke mi gi dades slikite sto me slikase na svirkata

NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 12:51

Дечки знам дека е слабо возможно, но јас да си прашам, има ли некој нешто од Каризма (бугарска поп група)?

 

Кон врв
kirealeks Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kirealeks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 17:56
има бе брат

ОД ОВОЈ ФОРУМ СУМ БАНИРАН...
Кон врв
kirealeks Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kirealeks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 18:01
ко ке бидеш онлајн ке ти ги пратам сите песни на каризма

ОД ОВОЈ ФОРУМ СУМ БАНИРАН...
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 19:09

yesss :):):) супер бе брат (јас сум сестраWink) те чекам да се погодиме заедно онлајн Wink

Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2006 во 07:54
Јас имам доста retro и YU музика па кажете ако нешто на некој му треба може и ќе се најде
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.