IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Те Сакам
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Те Сакам

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 62>
Автор
Порака Обратен редослед
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Те Сакам
    Испратена: 27.Ноември.2018 во 23:18
Те сакам незнаејќи како,  ни каде, ниту од каде...
Те сакам, без проблеми и гордост... така те сакам...
бидејќи незнам да сакам поразлично
Те сакам на начин на кој ти не си ти..јас не сум јас...

Кон врв
mehersingh Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Ноември.2018
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mehersingh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2018 во 11:02
Love you all celebrate this new year eve with me and send me new year wishes messages privately on my personal mobile no.
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2015 во 09:22
te sakam
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2015 во 18:07
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2015 во 15:55
Кон врв
Devojcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Март.2015
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 497
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Devojcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2015 во 15:45
Ich liebe dich
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2015 во 10:13
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2015 во 02:25
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2015 во 01:46
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2014 во 20:52
Сеκое "се шалам" си има своја вистина.
Сеκое "ќе биде се' во ρед" си има своја лага.
Сеκое "те мρазам" си има свое "Tе саκам".,,,
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2014 во 22:40
...hahaha,te sakam.ма ајде
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2014 во 22:32
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2013 во 22:06
Tebe ti e lesno, si se imas koga sakas, a ja moram da te cekam голема насмевка
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2013 во 23:47
Originally posted by nedopirliv nedopirliv напиша:

DALI I KOLKU PATI GO IZGOVARATE OVOJ VOLSEBEN ZBOR?SAMO NE GO IZGOVARAJTE NAPRAZNO

Eve tuka izjavete nekomu ljubov,ponudete brak,kazete kolku nekogi go sakate,spodelete ljubov,pocustvuvajte ja ljubovta...ednostavno kazete:

I  U!



Абе јас сум ја утнала темата пред некој денсмеење
Да се самоцитирамголема насмевка
Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:


Vazi be    
Pod uslov da se ozenis so mene  


Iiii? Ke se ozenis za mene?   ..znam deka ke me odbies  



но..само сакам нешто да кажам...



кога ќе кажам те сакам..тоа е од срце..
кога ќе кажам дека ме повредува нешто..и тоа е од срце...
овие две и нешто години ми ги направи најубавите години во мојот живот..
ме научи вистински да сакам, пробуди чувства во мене за кои мислев дека не постојат...дури и пеперутките во стомакот ги чувствувам како некое заљубено дете..
покрај тебе се чувствувам спокојно...безбедно...твојата љубов е мојот мотив за да се будам секое утро..но...сакам секое утро да се будам покрај тебе...до крајот на животот... сакам тој поглед да ме буди и заспива...да ги гледа моите успеси..да биде мотивација за подобрување на секој план...сакам да го делам и доброто и лошото..сакам да постојам за да те правам среќен..сакам да бидеш најсреќен ..посреќен и од мене... те сакам повеќе од што се сакам себе...
остани со мене... засекогашголемо гушкањељубовбакнежљубовголемо гушкање
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 62>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.