IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Седнувате пред тв за да гледате...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Седнувате пред тв за да гледате...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 32>
Прашање: Седнувате пред тв за да гледате...
Одговор Гласови Статистика
25 [10,64%]
7 [2,98%]
29 [12,34%]
108 [45,96%]
20 [8,51%]
15 [6,38%]
17 [7,23%]
14 [5,96%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 17:04
najcesto dokumentarec
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 17:12
film i football
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 17:45
sega gledam spanska serija-inace ja gledam zaso ima mn jaki zenski
let the force be with you
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 17:56
"Еднооки ", "Лејт најт шоу", "Зевзекманија", "Во центар", и "Еврозум"
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 20:35
Definitivno za dobar film i nekoja emisija dokolku nudi interesna tema se razbira..
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 22:37
ЈАС ЛИЧНО САМО ЗА ДА ВИДАМ ДАЛИ МИ РАБОТИ TV-то..РАЗБИРА СЕ...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
jane sandanski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jane sandanski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 23:20
Sekoja cest na x/0
Najdobra emisija definitivno a!
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 23:45
Пред Т.В. седнувам исклучиво ако знам дека ќе има некој добар филм,а за останатото ако ме бендиса нешто од понудите на каналите.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 23:48
ce se vratat strkovite lele ama vecerva faca bese.....iako na momenti ja tupea....
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 23:51
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

ce se vratat strkovite lele ama vecerva faca bese.....iako na momenti ja tupea....

Abe znam deka ne go gledas redovno naku jako e filmceto.Denes imase malku romantika a inaku seto e ziva komedija so gangsterski naglasok.I begaj da ne ti dojde pacov da ti zemi reket
let the force be with you
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 23:58
Originally posted by arsin arsin напиша:

Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

ce se vratat strkovite lele ama vecerva faca bese.....iako na momenti ja tupea....

Abe znam deka ne go gledas redovno naku jako e filmceto.Denes imase malku romantika a inaku seto e ziva komedija so gangsterski naglasok.I begaj da ne ti dojde pacov da ti zemi reket

redovno gi gledam.....eden TV e rezerviran za niv....a Dule mi e prijatelche
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 23:59
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Originally posted by arsin arsin напиша:

Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

ce se vratat strkovite lele ama vecerva faca bese.....iako na momenti ja tupea....

Abe znam deka ne go gledas redovno naku jako e filmceto.Denes imase malku romantika a inaku seto e ziva komedija so gangsterski naglasok.I begaj da ne ti dojde pacov da ti zemi reket

redovno gi gledam.....eden TV e rezerviran za niv....a Dule mi e prijatelche

ti da ne nesi aren
mene mi rece deka samo te prakal po cigari
let the force be with you
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2008 во 00:06
Шпанска серија- сега Лети
филм
забавна емисија
понекогаш и некое добро спотче
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2008 во 15:02
nisto mi se rasipa antenata nemam slika denes
let the force be with you
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 32>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,143 секунди.