IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Списанија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Списанија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 12>
Автор
Порака
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 02:16
доста ми се две
од многу глава боли голема%20насмевка
Кон врв
MAGNAT. Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MAGNAT. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 13:29
Fokus
,, KRIG BLIC ,,
Кон врв
MAGNAT. Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MAGNAT. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 13:29
od dnevnite vesnici: VREME
,, KRIG BLIC ,,
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 18:59
od sea samo razvigor
Кон врв
MAGNAT. Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MAGNAT. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 22:51
Фокус
,, KRIG BLIC ,,
Кон врв
MAGNAT. Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MAGNAT. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 22:51
од дневни весници Шпиц
,, KRIG BLIC ,,
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2007 во 19:04
ФОКУС
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
LIPS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Септември.2007
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LIPS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 01:48
Taa i Tea Moderna. A od dnevnite Vest i Utrinski vesnik. A ovde zemam Stampa, Elle, Amica, Vogue.

Изменето од LIPS - 24.Октомври.2007 во 01:50
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 18:21
Vo psledno vreme NARODNA ARMIJA , vo delot koj se vika humor, a najmnogu e zastapen crniot humor od segashnata obstojba na ARM.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 14:10
ај малце да ја живнам темава...голема%20насмевка списанија месечно и сама не знам колку купувам...ама на крајот на месецот имам по еден куп пред врата...иначе ги читам таа,...теа модерна и теа шема,...од српските браво и ок... и др не ми текнуваат...збунетосттрепкањетрепкање
Кон врв
flash-mk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај flash-mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 15:05
samo kompjuterski плазењеголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2007 во 16:22
ФОКУС, но дајте нека продолжат Еленовски и Млекце да ја издаваат државата.
Му порачувам на Јанко Бачев да пишува доста, поготово во делот на тема ,,Сина Птица,, оти затаи баш таму каде треба да се види кој е сина птица?
За многумина тоа е табу а сакаат да ја знаат личноста која ја креираче сина птица.
Едно е сигурно а тоа е дека Добре Величковски и Јане Двојаковски не се.
Што за ова ќе каже Драган Стојмановски- Млекце?
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
fichot Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fichot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:41
Порано повеќе сега поретко и поретко купувам списанија.

АВАНГАРДА од домашниве по квалитет на изработка (лејаут, хартија, содржина) ама нешто не сум го приметил у последно време. можеби премногу авангардно за овој народ... :|

Од странските: HeavyMetal (за стрип), SvetKompjutera, понекое Foto, Refoto... а здравје ако ја покачат платата може и ComputerArts и деривати.
Кон врв
K@te Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 106
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K@te Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 17:55
Vaka:
Bravo, Bravo Girl, TV Novele, OK(i srpsko i hrvatsko)....a od makedonskive, Enter(zaradi cedeto) i TAA...Znaci ova se vesnicite koi redovno gi kupuvam, momentalno...inaku ponekad si kupuvam i Svet...
Benja y Cami 4ever
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.