IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Форумџии опседнати со секс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Форумџии опседнати со секс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 31>
Автор
Порака
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Форумџии опседнати со секс
    Испратена: 09.Февруари.2006 во 17:28
Go pratam i koristam forumov poveke meseci i dojdov do slednive zaklucoci:


1. Ima mnogu nikovi koj miluvaat da pisuvaat na tema sex, se falat, lazat, fantaziraat, pa i davaat soveti....

2. Mnogu od niv voopsto ne ni pisuvaat na drugi temi ( istorija, muzika, ili sl )

3. Site tie se iskusni e*acista ili ljubovzii, prosto covek da im pozavidi

4. Na tema seks ima 177 temi i 13370 postovi, a na tema umetnost i kultura ima 20 temi i 508 postovi



Изменето од maja
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 17:32
Bre bre bre bre!!! Veni vidi vici!!! Ako mu zemes na tema Seks 90% od clenovite pisuvaat!!! Eden od niv sum i jas!!! Samo sto mnogu retko koj zbori ozbilno, povekjeto se na zezanje ja teraat rabotava!!! A za toa deka sme opsednati so sex toa e dosta dobra rabota, zatoa sto samo toa ni ostana!!! Samo na toj nacin ke izbegame od realnosta nema da si go zamarame mozokot ke se predademe na fantaziite i ke uzivame!!! A za toa koj i kolku e seriozen ili opsednat toa neka ne ti bide gajle ni na tebe ni na nikoj!!! Sekoj neka si pisuva koj kade saka i kako saka!!! Se razbira da se drzi do kulturnoto odnesuvanje!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 17:36
Za NRGMKD
So nekoj tvoj stavovi se sl*gam ama so nekoj ne!!!!!
Samo sex ni ostanalo...???.... Mozeme mozokot da go ladime so muzika, film, sport, misterija i slicno. Ako begame od realnosta so SEX daleku ke stigneme
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 17:38
Секој може да пастира и пишува каде сака.
За сите теми има и форумџии.. Доколку се работи со темите и се прашува собира искуства би биле и посетени и интересни.. Маја одлично ја води темата секс, каде што без разлика што пишуваат интересно е да се прочита.
Сите теми се интересни полни и даваат многу многу поуки зависи кој како ќе ги свати...
Уживај душо make love not wor
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 17:42
Originally posted by veni vidi vici veni vidi vici напиша:

Za NRGMKD
So nekoj tvoj stavovi se sl*gam ama so nekoj ne!!!!!
Samo sex ni ostanalo...???.... Mozeme mozokot da go ladime so muzika, film, sport, misterija i slicno. Ako begame od realnosta so SEX daleku ke stigneme


Ok si so muabetov samo edno!!! Mozes da primetis deka najinteresnite temi se sekako i najposeteni!!! Sepak Seksot e seuste tabu tema na razgovor vo Makedonija i megju nas!!! Najlesen nacin da se razgovara za seksot e mozebi ovoj preku tastatura i monitor kade sto nikoj ne te gleda!!! Ima lugje koi se sramat da razgovaraat za sexot vo zivo i zatoa go probuvaat ovoj nacin koj e dosta lesen!!! A sexot kako sex odsekogas bil najinteresna tema za muabet megju site lugje!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 17:46
za NRGMKD
"kako sex odsekogas bil najinteresna tema za muabet megju site lugje!!!
 
Jas licno poznavam samo edna licnost na kogo seksot mu e omilena tema na muabet.... Dali ne gi poznavam dovolno mojte prijateli ili se mnogu tainstveni ne mi e jasno.
 
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 17:50
Originally posted by natalija natalija напиша:

Сите теми се интересни полни и даваат многу многу поуки зависи кој како ќе ги свати...
Уживај душо make love not wor
 
Pa pa pa .... ako ucam za seksot od forumov sum naebal..... pa ovde site se foliraat i izigravaat jaki e....  Licno sex sum imal so 2 devojki i nemam dovolno iskustvo, ama ovde na forumov site imale minimum 7-8 partneri i site se carevi vo krevet....BRAVO za site...
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 17:57
Mladi,zdravi,ubavi.Pa normalno deka ke razgovarame za sexInaku treba da ni fali nestoOva e od eden moj prijatelmada ja ima mojata podrskajas licno stalno zaglavuvam na ovaa tema,zatoa sto ima dobri vibracii i druzba.A toa e mojata pricinata sto sum na Forumot.E sega site luge imaat razlicni pricini,a zatoa ima i razlicni temi.Pa biraj sto ti e drago.Samo ne treba nikogas da gi osuduvame drugite sto pravat razlicno od nas.Jas ne vikam deka jas sum vo pravo,jas samo go pravam toa sto mi odgovara mene.
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 18:01
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Mladi,zdravi,ubavi.Pa normalno deka ke razgovarame za sexInaku treba da ni fali nestoOva e od eden moj prijatelmada ja ima mojata podrskajas licno stalno zaglavuvam na ovaa tema,zatoa sto ima dobri vibracii i druzba.A toa e mojata pricinata sto sum na Forumot.E sega site luge imaat razlicni pricini,a zatoa ima i razlicni temi.Pa biraj sto ti e drago.Samo ne treba nikogas da gi osuduvame drugite sto pravat razlicno od nas.Jas ne vikam deka jas sum vo pravo,jas samo go pravam toa sto mi odgovara mene.
 
Jas ne baram od nikogo da se sl*ga so mojot stav, ednostavno ja otvoriv temata zatoa sto takvi se faktite... Samo razgledajte go forumov analiticki i sve ke vi bide jasno
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 18:03
Originally posted by veni vidi vici veni vidi vici напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Mladi,zdravi,ubavi.Pa normalno deka ke razgovarame za sexInaku treba da ni fali nestoOva e od eden moj prijatelmada ja ima mojata podrskajas licno stalno zaglavuvam na ovaa tema,zatoa sto ima dobri vibracii i druzba.A toa e mojata pricinata sto sum na Forumot.E sega site luge imaat razlicni pricini,a zatoa ima i razlicni temi.Pa biraj sto ti e drago.Samo ne treba nikogas da gi osuduvame drugite sto pravat razlicno od nas.Jas ne vikam deka jas sum vo pravo,jas samo go pravam toa sto mi odgovara mene.
 
Jas ne baram od nikogo da se sl*ga so mojot stav, ednostavno ja otvoriv temata zatoa sto takvi se faktite... Samo razgledajte go forumov analiticki i sve ke vi bide jasno

Pa dobro,tocna e tvojata konstatacija vo vrska so posetenosta na Sex forumot,samo ne gledam zosto toa e problem?

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 18:07
Za Eleni
 
Pa ne e problem!!!!! samo dadov zaklucok sto nazalost moderatorot mi go izbrisa i ne mi dade objasnuvanje zosto???
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 18:07

како е другарче  сексот е најјака тема зашо сите кога го имаат, се осеќаат како да се во рајот.. Тоа ти е нешто како дрогата за наркоманите...  Удри бригу на весеље, и терј таму накачувај бројка на партнерки за да имаш и ти свое искуство со кое што ќе станеш самиот за се*е задоволен, бидејќи колку повеќе стекнуваш искуство, толку повеќе ќе осознаваш која работа те пали и те тера да свршиш по неколку пати одеднаш  Респект до те*е

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 18:08
Originally posted by veni vidi vici veni vidi vici напиша:

Jas ne baram od nikogo da se sl*ga so mojot stav, ednostavno ja otvoriv temata zatoa sto takvi se faktite... Samo razgledajte go forumov analiticki i sve ke vi bide jasno
Што те*е толку те изиритираа ФАКТИТЕ? Па што се замараш со овој подфорум.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 18:10
Originally posted by veni vidi vici veni vidi vici напиша:

Za Eleni


Pa ne e problem!!!!! samo dadov zaklucok sto nazalost moderatorot mi go izbrisa i ne mi dade objasnuvanje zosto???
Затоа што твоето прашање и коментар беа навредливи.Се однесуваше за сите членови кои даваат коментар на овој подфорум.ЗАТОА , зарем не ти е јасно?

Изменето од maja
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.