IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс Зезање..се што не можат другите теми
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс Зезање..се што не можат другите теми

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 175176177178179 214>
Автор
Порака
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 01:54
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

за да можам целосно  да се опуштам и уживамгазење%20од%20смеење ако навистина ти е толку голем .........вратот...газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење(абе ако некој буквално ме свати добро ке ме проценигазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење)


Sto ti e be, ne se somnevajнамигнување taa fotka mi e od pred nekoj denголема%20насмевка i stvarno e tolku golem........vratot,neliзадоволство смеење a zaebi ti bukvalistiнамигнување neka svatat kako sakaatма%20ајде se dodeka jas i ti dobro si se......ovaj......zezame газење%20од%20смеење gajle ti eнамигнување
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 01:56
Originally posted by smile* smile* напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

за да можам целосно  да се опуштам и уживамгазење%20од%20смеење ако навистина ти е толку голем .........вратот...газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење(абе ако некој буквално ме свати добро ке ме проценигазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење)

da se nadopolnam moze i zirafa isto eголема%20насмевка


Bitno isto e znacenjeto neliнамигнување газење%20од%20смеење
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 02:30
...Bugarinot se falel deka moze da ponese edna lubenica od 10 kila poishe od Francuzinot i da se naprai mangup rekol deka ke gi stavi dvete pod mishki a ednata na onakvoto...изненадување

...e sea Makedonecot(Drlja u slucajov ko glaven lik)голема%20насмевка...si rekol...cek sea da viish Bugarche koj e mangupot tuka...pa rekol ja mozem be pet bostana da krenam...изненадувањеизненадување

...ajde be kazi kako...mu rekle i dvajcata...???изненадувањеизненадувањеизненадување


...epa vaka(odgovoril on-----> "kranistata")голема%20насмевка


...DVE POD MISHKI I Bugarot na k*rrrrrrrrrrrrr...газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеангел


...Drlja "BOSTANDZIJATA"...hahahahaaплазење


Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 02:45
газење%20од%20смеење Ke vidis ti...газење%20од%20смеење
Кон врв
smile* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај smile* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 02:46
so i da kazam vo prednost si go imas posledniot zbor od taa stranaплазење
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 02:53
Originally posted by Drlja Drlja напиша:

газење%20од%20смеење Ke vidis ti...газење%20од%20смеење

...големо%20гушкање...
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 13:19
KAJ SI MI LADYYYYYYYYYYYYYYY?????AJDE DOGOVOR NEKA PADNE ZA DA ODIME NA KAFE??????кафе
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 13:22
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...Bugarinot se falel deka moze da ponese edna lubenica od 10 kila poishe od Francuzinot i da se naprai mangup rekol deka ke gi stavi dvete pod mishki a ednata na onakvoto...изненадување...e sea Makedonecot(Drlja u slucajov ko glaven lik)голема%20насмевка...si rekol...cek sea da viish Bugarche koj e mangupot tuka...pa rekol ja mozem be pet bostana da krenam...изненадувањеизненадување...ajde be kazi kako...mu rekle i dvajcata...???изненадувањеизненадувањеизненадување...epa vaka(odgovoril on-----> "kranistata")голема%20насмевка...DVE POD MISHKI I Bugarot na k*rrrrrrrrrrrrr...газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеангел...Drlja "BOSTANDZIJATA"...hahahahaaплазење



star vic......daj nesto novo
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 13:25
Ej maci...ovie me rastrgnaa so rabota ...pa kombiniram...malku rabota...malku forum....ke dogovorime maco ama malku da se rasteretam moze???
големо%20гушкањеголемо%20гушкањебакнеж
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 14:24
Koj toa te "rastrgnal" изненадување aaaa...ti sto siнамигнување смеење
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 14:42
Opaaaaaaaaaa maco pa kaj si ti????голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Sefot me rastrgna.....ama od rabota тага...............газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 14:47
e sega i ti sefot??????намигнувањеaj aj priznaj koj mi te rastrgna zlato?????
a za na kafe cekam pokana da znaes jas ti eve drlja ako saka, bluprayer,lou ako e vo skopje i koj drug a???????размислување
 
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 14:47
Evo mene pokraj tebeголемо%20гушкањебакнеж
A na toj sefot edna petarda da mu podmetnes na foteljataлутинагазење%20од%20смеење
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 14:49
Originally posted by bibce bibce напиша:

e sega i ti sefot??????намигнувањеaj aj priznaj koj mi te rastrgna zlato?????
a za na kafe cekam pokana da znaes jas ti eve drlja ako saka, bluprayer,lou ako e vo skopje i koj drug a???????размислување
 
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


Jas sum sekogas ZA dobra druzba мир


Изменето од Drlja - 12.Декември.2007 во 14:49
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 175176177178179 214>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.