IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Препорачајте интересни и корисни линкови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Препорачајте интересни и корисни линкови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 31>
Автор
Порака
traktor Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај traktor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Препорачајте интересни и корисни линкови
    Испратена: 25.Јануари.2006 во 11:42
еве една интересна страна www.taratur.com
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 00:12
Овде можете да кажете линк на некој сајт кој што ви оставил добар впечаток, и би сакале воедно и другите да го осетат истото задоволство
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 01:40

                      www.lavasoftusa.com

Официјалниот сајт на познатиот американски софтверски магнат на прв поглед има навистина што да понуди. Пред се, модерен и максимално прегледен визуелен дизајн на Интернет страница. Од левата страна на насловната страница има еден куп линкови и едноставно не знаете од каде да почнете...

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 01:44

                  www.greenland-guide.gl

Многу луѓе се постојано во потрага на нови и необични места за патување... Еве ви еден сајт каде што можете да го видите Гренланд како што треба, затоа што факт е дека не секој би се нафатил лично да отиде и да го посети овој леден рај на нашата планета...  Одличен сајт, посетете го

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
NOT RESPONDING Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 516
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NOT RESPONDING Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 03:06
www.tepajvreme.blog.com  IDETE I VIDETE I PISETE NEKOJ KOMENTAR
NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)
Кон врв
ZokiBoSS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 240
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZokiBoSS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 11:49
Not_responding, дај бе не лупај такви безвезни страни, шо впечаток ќе ти остави те*е еден обичен блог ? Дај не се резили, едитирај го постот и клај некоја добра страна, шо се научивте сегде да си ги рекламирате тие блогојте ..

Ghost, повторно ќе ја препорачам уште еднаш www.astalavista.com затоа што скоро 2 години ја користам и сеуште сум задоволен од новостите и од програмите..

Poz // Zoki
That What Doesn't Kill Me, Only Makes Me Stronger..!
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 16:34

ќе проверам што сајтче е ЗокиБосс  а во меѓувреме да ставиме уште неко интересно сајтче за нашите членови да уживаат

                   www.jkrowling.com

Сите понекогаш сакаат да го разбудат детето во се*е  Понекогаш прават детски глупости, а понекогаш читаат и детски книги. Но, тоа навидум ви изгледа детско, во конкретниов случај воопшто не е толку наивно. Светот што успеа да го создаде познатата Џ.К. Роулинг е голем предизвик за секоја возраст. Инаку нејзин најголем хит е книгата Хари Потер, проверете...Изменето од Ghost
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 21:55

                   www.stockholmtown.com

Шведскиот главен град Стокхолм важи за еден од најубавите градови на светот. Исцрпни информации за историјата на градот кој е изграден на 14 острови, ќе најдете на интернет страницата на шведскиот туристички водич. Многу ми се доапдна делот Стокхолм од А до Ш каде можете да пребаруавте колку ви душа сака... Проверете...

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 00:27

                 www.sheraton.com

Сајт на познатиот ланец на хотели од висока категорија. Преку линковите на долниот дел на сајтот (About sheraton, Hotel development и др.) ќе се запознаете со неговата целосна историја, како и со историјата на фирмата сопственик, Старвуд. На левата страна се наоѓа прозорче преку кое можете да ги пронајдете сите сите хотели Шератон, на која било од понудените локации низ светот. Дури можете да проверите и во кои од нив има слободни соби, ако го одберете датумот кога мислите да се пријавите и одјавите (check in & check out). Преку линкот Resorts & Vacation ќе можете да ги погледнете најидеалните хотели Шератон за одредена намена, на пр. најпогодни за славење на медениот месец, оние со најдобри бањи, терени за голф и што ли уште не. Во Specials & Packages ќе можете да одберете некоја од понудите , поделени во категории: хотели погодни за семејства, за кратки викенд патувања и сл. Закон сајтче за патување во луксузниот свет...

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
ZokiBoSS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 240
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZokiBoSS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 00:37
Еве ви нешто шо стварно ме остави без зборови .. Само сликите видете ги, ништо повеќе .. Незнам, мејби ке одам некој ден таму .. Мејби... 

http://www.prasanthnair.com/index.php/weblog/C21/
That What Doesn't Kill Me, Only Makes Me Stronger..!
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2006 во 21:14
www.phazeddl.com  se sto vi treba od krakuvani programi!!! Ima i filmcinja i igrici, samo pazete ima i dosta viruscinja megju niv!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2006 во 21:56
                      link:http://www.killsometime.com/
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2006 во 23:18

EJ AJ PLZZZZ KAZETE NEKOJA ADRESA ZA SLIKI OD ANGELINA JOLIE

VE MOLAM

I SO SLIKI OD VTORA SVETSKA VOJNA

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2006 во 12:38
Бугарските знамиња ќе бидат исто така избришани бидејќи се вејат безпотребно натака навака  
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.