IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - ЧПП - Прашања околу хомо и бисексуалноста
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЧПП - Прашања околу хомо и бисексуалноста

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
Автор
Порака
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 22:30
Originally posted by natalija natalija напиша:

Штета што си далеку


?!?
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 13:03

Originally posted by RebeL RebeL напиша:

Благодарам наталија за одговорот во мое име. Воедно машала темава 2 страници направи.

Vkusi_Me бисексуалец сум. А зошто прашуваш? Имаш некој проблем со тоа или можеби си заинтересиран/а за мене??

kako da ne biseksualec

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 17:54
Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

kako da ne biseksualec


Да бе ти знајш поќе од мене....
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
zsbreaker Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zsbreaker Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2006 во 05:11
Sakash da kazes deka imash ljubeno momi, a i deka gazeto ti go pleskale?

Ne be brat, kogo kje lazesh ?   Ne ja biva taa rabota!


Кон врв
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2006 во 18:46
Можеби за неедуцирани не ја бива таа работа... јас не се сместувам во такви
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2006 во 00:22
Originally posted by RebeL RebeL напиша:

Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

kako da ne biseksualec


Да бе ти знајш поќе од мене....

eeeeeeeeeeeeeeeee uste prasvas

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2006 во 08:00
Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

Originally posted by RebeL RebeL напиша:

Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

kako da ne biseksualec


Да бе ти знајш поќе од мене....

eeeeeeeeeeeeeeeee uste prasvas


Седи бе, да не имаш PhD. случајно??
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
Macedalien Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2005
Локација: France
Статус: Офлајн
Поени: 114
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Macedalien Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 18:18
Originally posted by mende mende напиша:

jas mislam deka e steknata 
homoseksualnosta toa e moe mislene
   

A be gluperdi edni : homoseksualnosta ne e pticji grip
ili daunov sindrom za da se stekne aloooooooooo! Ve

vas gjavolot za da bidete tolku pametni ili?
Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 21:06
Originally posted by Macedalien Macedalien напиша:

Originally posted by mende mende напиша:

jas mislam deka e steknata 
homoseksualnosta toa e moe mislene
   

A be gluperdi edni : homoseksualnosta ne e pticji grip
ili daunov sindrom za da se stekne aloooooooooo! Ve

vas gjavolot za da bidete tolku pametni ili?
znaci spored tebe e vrodena.....jas znam deka nema takov gen sto se nosi uste od raganjeto ako ti si slusnal togas spodeli so nas.....spored mene site se ragame ednakvi...tabula rasa
Кон врв
Macedalien Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2005
Локација: France
Статус: Офлајн
Поени: 114
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Macedalien Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2006 во 03:46

Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

nedopirliv ostaj brat ako si fakas rabota so niv peder ke te naprat, ostaj gi so sakat neka prat neka se tesat kako so znat jas vidov so luge se gi ostajv a onaj macedalien prvin treba malce terapija da primi posle da zbora, oti... abe no comment

 

Idi prvin ti prosaraj si go mozokot so nekoja vijuga prostak eden!!!

Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2006 во 15:28
Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

nedopirliv ostaj brat ako si fakas rabota so niv peder ke te naprat, ostaj gi so sakat neka prat neka se tesat kako so znat jas vidov so luge se gi ostajv a onaj macedalien prvin treba malce terapija da primi posle da zbora, oti... abe no comment
pa jas sum gay......samo za razlika od toa sto jas nebaram nikakvi prava zatoa stio si gi imam moite prava kkao covek...sum odlucil vaka da ziveam zatoa sto taka sakam i zatoa sto toa me pravi sreken i nemora nikomu da objasnuvam sto sum i kakoi ziveam...intimniot zivot e samo moj....a ako go smeni mislenjeto za mane posle ova neznam sto da ti kazam...seuste sum onaj koj go podrzuvas samo sto sega znaes deka sum gayjas kazav i pogore,ama ne si iscital se vnimatelno,fala na podrskata i sekoe dobro
Кон врв
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2006 во 23:42
Ајде доста со навредувања и почнете малце разумно да правите муабет!! Ако тврдите нешто, поддржете го со факти, дадете логично објаснување, а не колку ви се гадело или не. Гадењето е личен проблем.

Дај малце ко цивилизирани луѓе однесувајте се и почитувајте туѓи мислења!!

Мacedalien и за те*е ова важи, досаден стана со тоа свирнувањето од позади дај нешто друго кажи шо ќе држи место..... знаеш дека со тоа не се постигнува ништо, па и да е вистина кој ќе ти признае?

Напаѓај го аргументот, а не личноста која аргументира!!
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 15:10
taka e rebel
Кон врв
SpiningTheWheel Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SpiningTheWheel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 21:24
Originally posted by nedopirliv nedopirliv напиша:

pa jas sum gay......samo za razlika od toa sto jas nebaram nikakvi prava zatoa stio si gi imam moite prava kkao covek...sum odlucil vaka da ziveam zatoa sto taka sakam i zatoa sto toa me pravi sreken i nemora nikomu da objasnuvam sto sum i kakoi ziveam...intimniot zivot e samo moj....a ako go smeni mislenjeto za mane posle ova neznam sto da ti kazam...seuste sum onaj koj go podrzuvas samo sto sega znaes deka sum gayjas kazav i pogore,ama ne si iscital se vnimatelno,fala na podrskata i sekoe dobro

  SAMO BRAVO KE KAZAM!!se so pram nikoj,ama nikoj da ne go zanimava...ama nadvor vo drustvo,na rabota,po ulica...sum choek i kako takov ke si se ponasham...jas veke 7-8godini odam samo so mojot pol,ama ima 2-3 so znaat za mene...a zosto?oti mi e sram?NE!!oti nema za so da go pakazvam i nametnuvam moeto mislenje na drugite..fala:)



Изменето од RebeL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.