IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Песната која ме расплака/расположи е...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Песната која ме расплака/расположи е...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 17>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
VirtualA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VirtualA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2006 во 13:35
се ме расположува, а се имам расплакано само на еден албум ама не кажувам кој
Кон врв
Vlade Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vlade Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2006 во 13:48
Celiot album The Vall me rasplakuva, a vo ponovo vreme,
od albumot Amused to death od Roger Waters, 
tonam vo more od solzi. 
Кон врв
Poison^girl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Poison^girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2006 во 19:23
 Више те нема од Бојан Маровиќ и Кафана на Балкана тие две песни ме расплакуваат а песна со ме располозува...... има многу
...THINK BIG-STAY SMALL....
Кон врв
Idiot Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Idiot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2006 во 19:26
Definitivno poslednive denovi ne mozam da ja izvadam ovaa pesna od glava "Enigma - Boum boum" mi ja kaza edna mnogu draga i mila osoba i sega ne mozam da ja iznaslusam, mislam deka osobata moze ke se prepoznae   
p.s. Thinking of U nonstop 24h on day, 7 days in week and i.t.d
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2006 во 19:29
wow pa nekoj bil zaljuben.Vo nekoja Ohriganka?
jas pak nonsto ja vratam  Nelly Furtado - Maneater.i me raspolozuva odma.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2006 во 20:56
here I go again - Whitesnake
 
carska e pesnava.....ja obozavam....ako nesto moze da me raspolozi i vo najlosi momenti toa e pesnava......
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Che Guevara Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Che Guevara Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2006 во 23:49
Rihanna-Unfaithful najveke si ja sakam


Изменето од Che Guevara - 06.Август.2006 во 23:51
Hasta la victoria siempre!
Кон врв
Che Guevara Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Che Guevara Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2006 во 23:50
Najveke me razpolozuva Bon Jovi- It's my life
Hasta la victoria siempre!
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2006 во 04:04
deep purple-black night...оваа песна најмног ме крева...јеа...
Точачиња.
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2006 во 12:48
pesna sto me rasplaka denes e sacuvaj tajnu ljubavi moja
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2006 во 13:45
najmnogu me rastazuva because you loved me  a se od alicia keys me raspolozuva i od shakira
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2006 во 12:04

ledza do ledza  - zeljko No.1

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 15:05
na srcu mi lezi jedna stara rana
koja nece iz ne rada vise
pa se srce pita moje bez nje ziveti kako mi je
idi idi nesanice da ne vidim tvoje lice
da mi zora bol ne stvara
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
BeStSeLeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 317
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BeStSeLeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 10:56
Me rasplacuva Kad zamirisu jorgovani i malena
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,218 секунди.