IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Најубави љубовни пораки и изјави
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најубави љубовни пораки и изјави

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 40>
Автор
Порака
Queen Bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Queen Bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 22:57
Go molam vetrot kosata sto ti ja mrsi, po liceto sto te gali
da ti sepne deka postoi devojka koja zivee za migot
koga povtorno ke gi vkusi tvoite usni.
Don't wory be happy :)
Кон врв
Queen Bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Queen Bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 23:01
Megu zalezot i zorata, ke odmine vremeto, kako lisjata ke se odronat godinite i nie ke bideme drugi, na razlicni strani...RAZDELENI...
Don't wory be happy :)
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 14:36

Tesko e da gledas sonce,a da ne vidis sjaj.Tesko e da sakas nekoj a da znaes deka e kraj.Cry

Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 14:49
Minatoto e LAGA, pamtenjeto nema patishta za vrakjanje. Sekoja izminata prolet e nepovratna, duri i najnepromislivata i najsilna LJUBOV e samo odminliva VISTINA
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 14:50
Не е доволно само да се љуби,треба да се умее љубовта да се земе во дланките и да се пренесе низ целиот свет
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 14:51
Nemam zborovi za segashnosta, neznam dali sakam da go vratam minatoto i ne znam shto ke bide vo idnina. Samo bi sakala da znam shto se sluci so NAS?
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 14:53
Te gledam – pominuvas, te cekam – zaminuvas, ti vikam – ne slusas, te sakam – ne veruvas

Изменето од Angle - 19.Септември.2006 во 22:37
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:03
Spored ljubovnio zakon na RM te osuduvam na dozvoten zatvor vo moevo srce ; obvinetiot nema pravo na zalba i se sto ke kaze ke bide upotrebeno protiv nego.
 
 
***********************************************************
 
Jednom si mi rekao da sam dete, bile su to reci koje najvise bole jer ni si ni znao da deca znaju najvise da vole.
 
************************************************************
 
Ne trazim ti zivot ceo, trazim jedan deo tvog zivota, jedan pogled tvoga oka, za jedan otkucaj srca te molim….ma svati vec jednom da te volim.
 
 
 
 
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 15:08
го знаеш ли местото помеѓу сонот и јавето каде што си буден а се уште сонуваш,таму секогаш ќе те сакам
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2006 во 22:00
Bez tebe se e nisto. So tebe nisto e se. Tesko e koga si nisto vo ocite na onoj koj ti e se.Cry
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2006 во 22:03
Lesno e da gi simnuvas zvezdite od neboto, lesno e vecerta da ja zeme mesecinata, lesno e da se preplovi olujnoto more, ama navistina e tesko da se opise kolku mi nedostigas.
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2006 во 22:04
Ako sum daledu ne znaci deka ne te sakam, ako te cekam znaci deka si mi se na svetot, ke dojdam po tebe, ke te fatam vo let I zasekogas ke ziveeme vo nasiot svet.
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2006 во 22:05
Koga bi mozel, bi ti go dal cel svet, ama zatoa ti go davam ovoj cvet, ovoj cvet e srceto moe sto sekogas ke bide tvoe.
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2006 во 22:08
Lezam vo sobata, srceto zabrzano mi cuka, misla silna nakaj tebe me vlece, se prasuvam kade si i sto li sega pravis I dali vo mislite nezno me galis.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.