IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - Помогнете незнам што да правам
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помогнете незнам што да правам

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
stevostefan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Јули.2018
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stevostefan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Помогнете незнам што да правам
    Испратена: 26.Јули.2018 во 18:27
Значи пред точно еден месец извадив заб бидеќи беше многу расипан и ми течеше гној од него, од кога ми го извадиа забот почна да ми тече гној од местото и кренав мала температура од 37,5 степени, ми препорача докторот антибиотик, купив антибиотик, пиев едно апче на ден (3 дена) и нема веќе гној на местото и раната целосно се излече. Од како тоа се случе кога бев во теретаната и вежбав почнав да си ги осќам тестисите малку чудно, како да осеќам многу многу мала болка во левиот тестис и лево во ногата одма до тестисот, болката пак ке кажам е премногу мала, си реков дека ова ке ми помине со тек на време, поминаа 2 недели и пак го имам тоа чуство како да ме боле левиот тестис, незнаам ни дали е болка веќе, едноставно многу чудно го осеќам левиот тестис, исто така кога вежбам после тоа највеќе се осеќа тоа.

исто така има некој денови каде што воопшто таман ги осеќам некогаш тоа чудно чуство го имам во левиот тестис и на левата нога одма до тоа место каде што е левиот тестис.

Ве молам некако поможете незнам што да правам, страм ми е да му кажам на родителите, ако е сириозна работата 100% ке му кажам.


17 години
182м висина
60 кила
Машко
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,078 секунди.