IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - ПАРТАЛ или портал е весникот К*рир
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ПАРТАЛ или портал е весникот К*рир

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Buggyman Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1307
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Buggyman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ПАРТАЛ или портал е весникот К*рир
    Испратена: 09.Јули.2018 во 17:39
Секојдневно налетувам на некоја статија на К*рир и искрено ми се гади да читам небулози. Дали тој "партал" има чуство на реалност или не, не ми е јасно. Дали е портал или партал... одлучете сами!
Homo homini lupus est...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.