IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - PRIRODEN LEK ZA HEMOROIDI
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

PRIRODEN LEK ZA HEMOROIDI

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
PrirodenLek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Јуни.2018
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PrirodenLek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: PRIRODEN LEK ZA HEMOROIDI
    Испратена: 28.Јуни.2018 во 18:51
◾100% Природен, Без Хемикалии.

◾За ВНАТРЕШНИ и НАДВОРЕШНИ хемороиди.

◾ФАМИЛИАРЕН РЕЦЕПТ

◾Позитивни резултати од првите денови

◾Цена: 1000 Ден.

◾Достава со КАРГО низ цела Македонија.

◾За нарачка пишете ни на нашата фб страница "PRIRODNI LEKOVI" (klikni na link)
или на телефонски број 070 52 33 33
PrirodniLekoviИзменето од PrirodenLek - 28.Јуни.2018 во 18:52
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.