IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Македонците не ги сакаат ниту Трамп, ниту Путин,
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Македонците не ги сакаат ниту Трамп, ниту Путин,

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Buggyman Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1282
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Buggyman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Македонците не ги сакаат ниту Трамп, ниту Путин,
    Испратена: 31.Јануари.2018 во 16:08
До колку ниски гранки стигнавме кога се прават анкети која надворешна индивидуа би можела да биде ЛИДЕР НА НАШАТА ДРЖАВА.... Мислам дека како народ полека социолошки стануваме болен народ!

Изменето од Buggyman - 31.Јануари.2018 во 16:09
Homo homini lupus est...
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42649
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2018 во 19:39
Јас би рекол побргу да констатираш
дека поодамна сме нездраво општество.
А анкетава само подпомогнува на тие
инстанци кои истата ја спроведуваат
да видат колку тоа како општество сме
зашле.Па фино лепо да ни го инјектираат
како деновиве милуваат да речат "моментумот".
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,074 секунди.