IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - haker
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

haker

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
licka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Јануари.2018
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај licka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: haker
    Испратена: 10.Јануари.2018 во 10:06
baram hakerska usluga
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 43314
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2018 во 12:33
У принцип,тоа е неморално и неетички.
Али па твоја среќа тоа у некои нормални земји,а ние не сме такви.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,078 секунди.