IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - 5HVRO - Нов артист
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

5HVRO - Нов артист

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
sonic23 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Октомври.2017
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sonic23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: 5HVRO - Нов артист
    Испратена: 30.Декември.2017 во 02:09
Вложив труд во ова али увек има простор за критики, позитивни, негативни, хејт, whatever :D https://www.youtube.com/watch?v=HbQrVhTTzqE

Изменето од sonic23 - 30.Декември.2017 во 02:11
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,063 секунди.