IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - informatika
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

informatika

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
viktorbr Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Октомври.2017
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viktorbr Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: informatika
    Испратена: 11.Октомври.2017 во 21:45
Informatikata e mnogu interesen predmet bidejki so negova pomos se uci kako da komuniciram so mnogu luge koi se daleku od mene.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.