IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Часови по гитара
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Часови по гитара

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Petar686 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Октомври.2017
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Petar686 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Часови по гитара
    Испратена: 08.Октомври.2017 во 15:54
Дали некој знае професор/ка по Електрична гитара кој/а дава приватни часови во Скопје?

Изменето од Petar686 - 08.Октомври.2017 во 18:58
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.