IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Фитнес клубови(мислења, рецензии, опременост)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фитнес клубови(мислења, рецензии, опременост)

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Фитнес клубови(мислења, рецензии, опременост)
    Испратена: 08.Август.2017 во 15:28
Не гледам ваква тема, конкретно само за фитнес клубови во Македонија. Овде можеме да пишуваме мислења за фитнес клубови каде што сме вежбале или да прашуваме за некој клуб. Мене ме интересира конкретно за фитнес фит позади универзална дали сте биле таму и како е?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.