IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Oрален или анален секс?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Oрален или анален секс?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 15>
Автор
Порака
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 00:19
Toa zavisi u sto pred toa ke go brcnes - aroma :)
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 00:21
si imam moja esencija svoja ne mi trebaat ukusi nekakvi si da lazam luge:) inace :)
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 00:38
Ако не и ја излижам исто како да не сум е*ел.LOL

Изменето од perinosi - 04.Декември.2006 во 00:38
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 00:42

isto mislenik :) pa ako ne se islize nema da se stopi kako sto treba:)

 

Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 01:22
abe udri ja slobodno jas da ne si se brizam:) nemav kade da go pastam:) tuka mi tekna sorry :) mi go sitkase avatarot
mu vikam kolku davas :)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2007 во 11:09
тууу што тема ке беше голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

првпат толку да ми го скрене вниманието некоја тема од подфорумот секс .....сите 9 страни ги прочитавцрвенеењецрвенеењецрвенеење

пламенко и Биг Кис најмногу имаат коментирано на темава, а што се однесува до мојот одговор :  ништо од двете плазењеплазењеплазење
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2007 во 11:24
iskrena poiskrena zdravje
ziv ti gospod nepisuvaj vise na tema sexголема%20насмевка


Изменето од anakin - 12.Август.2007 во 11:55
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2007 во 12:40
Originally posted by SINO SINO напиша:

"ЛИЖЕЊЕ ДУНДА ИЛИ АНАЛЕН СЕКС"

Ова е темата, нели?

ОК.

Јас за се*е немам дилема: јасно и природно - ПРВОТО.

Ама имам прашање до "аналците".

Дечки, како можете да го пикнете таму кадешто Господ и Природата дале да излегуваат говна.

Стварно сте страшни, какви фаци сте ... (лично не би сакала да ви ги видам суратите).

Како и да е, мислам дека никогаш нема да го разберам тоа ... пази: го пикаш таму од кајшто сере, па и даваш да ти го испуши, па на крај ја љубиш ... врти-сучи, на крај ќе излезе дека сте копрофаг (за неупатените: оној кој во страотно лудило јаде измет).

Или уште полошо барем за оние кои се фураат на фазонот МАЧО а тоа е: као ... "јас?! не ... ма, не сум педер ... ама пак сакам в газ ..."

Па добро бре "аналци", има ли разлика меѓу женски и машки газ ...

а - а - а - а ....

не, не, не дечки мислам дека нема разлика, газ е газ а оној кој сака да ја шупчи жена си ... е па братко педер е па нека се е*е у г'з .... и ај што е педер, ама ем е и п**ка ... па нема муда да си го признае тоа ...

па .. ај со некој типац таму, па подавајте си го ...


По постов ти ќе да си девица, од километар ти се гледа.
Ај може ќе се најде на форумов некоја за тебенамигнување
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2007 во 12:43
Originally posted by anakin anakin напиша:

iskrena poiskrena zdravje
ziv ti gospod nepisuvaj vise na tema sexголема%20насмевка


па не пишувам јас, само ги активирав темите кои од дамна сте ги заборавиле

сакав да ве провоцирам намигнувањенамигнувањенамигнување
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2007 во 18:10
pa za visi kako sum raspolozen, a vo nekoj slucai bi gi odbil i dvete...среќа
speed
Кон врв
vardarce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vardarce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2007 во 19:04
Има една категорија на жени наречени "уста-газ". Тоа се жени кој не се вредни за ништо друго освен да ги ебеш само во уста и во газ.
Е тоа мене ме пали, да ги казниш максимално.
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2007 во 18:49
e ednakvo na sida ova bidjeki ako se lize dun*ata se dobiva sida ic ne e higienski i = na anal sex
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2007 во 19:26
nina, zatoa sakame cisti devojki=depiliraniнамигнувањеголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеење
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2007 во 19:58
ahahha збунетост ne e tocno ajo lizes i da e najcista se dobiva sida
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.