IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Oрален или анален секс?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Oрален или анален секс?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 15>
Автор
Порака
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 20:20
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

ps.Nema devojka sto poslem lizenje ne bi sakala sex da ima buren zgolemeno i e custvoto na sexsibilnost:)



Зашто ова ми е познато од негде LOLLOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2006 во 02:18
ma i dvete mi se omileni bar za meneTongue

ama higiena na prvo mesto, miris na  mleko za telo ili jagoda  Big%20smile
dudenz
Кон врв
LAV Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2006
Локација: France
Статус: Офлајн
Поени: 241
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LAV Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2006 во 20:55

pred se higiena toa e najbitno( togas duri moze da gi probame i dvete raboti)

Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2006 во 21:39
Абе каква хигиена..... За орален ок е, треба хигиена ама за анален како мислиш хигиена? Нема хигиена во анален секс... Гадно еDead
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2006 во 02:38
gadno ili bolno?
jas mislam da ne e gadno tuku e do negde vozbudlivo(barem za onie denovi od ciklusot).rece ne treba higiena za toa,kako ne treba ami posle analen ide oralenLOLLOLLOL

dudenz
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2006 во 03:18
Ima za anal higiena i toa golema.
Supakot se ispira so mlaka voda, so nekoe ponezno crevce LOL.
Ako se smeam najozbilen sum, na vremeto ja gledav na TV onaa sopstvenickata na Valijant i ona objasnuvase
Wink Pozdrav


Изменето од Eleni - 23.Ноември.2006 во 15:49
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2006 во 18:36
И гадно е и болно е и не гледам ништо возбудливо. А додека имам циклус боље ништо да не праам отколку да имам анален пошо тоа за женските (барем спред мене) не претставува никакво задоволство, туку само за машките е убаво..... И како може после анален да иде орален DeadDead
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
ReMinD Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Ноември.2006
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ReMinD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2006 во 19:20

Секој може да каже поубаво е анално пубаво е орално но сепак е се ствар на вкус така да кој кое комбо сака нека си го фура дали ќе прави анал орал или обратно тоа е сепак нешто во што треба да уживаат и двајцата(или ако ги има повеќеSmile)во самиот секс налиWink

Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2006 во 19:41
Така е....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 01:21
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

И гадно е и болно е и не гледам ништо возбудливо. А додека имам циклус боље ништо да не праам отколку да имам анален пошо тоа за женските (барем спред мене) не претставува никакво задоволство, туку само за машките е убаво..... И како може после анален да иде орален DeadDead
    pak ke te prasham,...................stvarno imash 16?
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 01:44
brza a sto ti e cudno sega mladinava napredna eLOL
dudenz
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 01:46
bogami,...so takov napredok,daleku ke stigne!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 10:46
lizenje si e lizenje :) sladoled:) sreca :)idat nekoi raboti:)
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 17:42
Originally posted by brza brza напиша:

Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

И гадно е и болно е и не гледам ништо возбудливо. А додека имам циклус боље ништо да не праам отколку да имам анален пошо тоа за женските (барем спред мене) не претставува никакво задоволство, туку само за машките е убаво..... И како може после анален да иде орален DeadDead
    pak ke te prasham,...................stvarno imash 16?


Да. Што е толку чудно? Confused
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.