IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Ако не сте доживеале хорор вистински во вашиот жив
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ако не сте доживеале хорор вистински во вашиот жив

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
kire.nikolov3 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Април.2017
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kire.nikolov3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Ако не сте доживеале хорор вистински во вашиот жив
    Испратена: 26.Април.2017 во 09:44
Значи вака незнан колкумина од вас се качувале рекреативно на водно но и за тие што се качувале ќе напоменам има еден старински дом кога се качувате по асвалтираниот пат доволно е да прашате некој за напуштениот старечки дом т.с.не сум сигурен доколку отидете таму ви предлагам да не одите сами зградата е напуштена уште пред 60 години ќе видите огромни ходници од кој ќе ви се сврти во глава јас лично влегов со 3 другари и се скаменивме од страв врати стари железни ргодани баш како во хорор филм го ставам овој пост за да видам дали некој заинтересиранан доколку не можете да се снајдете и доколку сакате јас ќе дојдам со вас ќе ве однесам до местото и ќе си продолжам нагоре до крст и онака често онака идам нагоре ајде да ве видам колку сте навистина храбри
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.