IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > MaxARENA Gaming
  Активни теми Активни теми RSS - ban/unban
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ban/unban

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
tele Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Јануари.2015
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tele Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ban/unban
    Испратена: 22.Декември.2016 во 23:46
ako moze da se razgleda banot. demo nemam snimano, bi trebelo adminot da ima.. pozz
http://i.imgur.com/x5onbch.png
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.