IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Хуманост на дело
  Активни теми Активни теми RSS - Хуманитарен концерт за помош на малиот Јован
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хуманитарен концерт за помош на малиот Јован

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Phantomlord Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ThrasheR

Регистриран: 11.Септември.2008
Локација: Битола
Статус: Офлајн
Поени: 434
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Phantomlord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Хуманитарен концерт за помош на малиот Јован
    Испратена: 25.Јули.2016 во 17:15
Двегодишниот Јован Илиевски од Битола боледува од глауком на двете очи (висок притисок кој варира), поради што мора често да оди на контроли во Бугарија, а и операција не е исклучена. Со таа цел членови од различни битолски бендови ќе изведуваат македонски евергрини во "Бар Чаршија" на 30.07.2016 со почеток во 21:00 часот. За тие кои нема да можат да присуствуваат на настанот, еве телефонски броеви за донации и трансакциска сметка:

Телефонски броеви за донации:
-За корисници на Телеком: 070/143-193
-За корисници на ВИП: 143-474

Трансакциска сметка: 200002854481848 – Стопанска банка АД Скопје.

Да му помогнеме на малиот Јован да има среќно и безгрижно детство.

Facebook настан

Изменето од Phantomlord - 25.Јули.2016 во 17:18
\m/>.<\m/ Thrash' till death \m/>.<\m/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.