IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Сметка
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаСметка

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Claudia21 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Јули.2016
Статус: Офлајн
Поени: 2
Директен линк до овој коментар Тема: Сметка
    Испратена: 22.Јули.2016 во 00:51
Здраво сакам да прашам дали некој има праќано пари од германија преку postbank на девизна сметка во македонија и која е процедурата дали мора да имаш отворено сметка и дали има провизија. Благодарам :)
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2016 во 07:56
Сметка треба да има отворено тој што ќе ги прима парите.
Има минимална камата,а парите стигнуваат после неколку денови.
Ако сакаш да ти кажам бројче од сметка да тестираме.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.