IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Приклучи се на најдобриот самп сервер!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Приклучи се на најдобриот самп сервер!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
DreamWorld RPG Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Април.2016
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamWorld RPG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Приклучи се на најдобриот самп сервер!
    Испратена: 07.Април.2016 во 21:52
★★ Dreamworld Gaming Macedonia ★★
▶ Најдобриот SA-MP Сервер!
▶ http://i.imgur.com/Mak8LdK.png
▶ Server IP: 176.57.142.63:7777
▶ Portal: http://dw-game.info/
▶ Live Map: http://dw-game.info/mapa/
▶ Forum: http://dw-game.info/forum/
▶ Проверено најдобри! ✓
▶ Приклучете се сега!
‪#‎dreamworldgaming‬ ‪#‎dwgaming‬ ‪#‎sampmacedonia‬

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.