IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Фармаси козметика
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фармаси козметика

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
m2_farmasi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Март.2016
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m2_farmasi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Фармаси козметика
    Испратена: 02.Март.2016 во 14:34
Дали сте запознаени со Фармаси козметика,како сте задоволни од производите на Фармаси?
Да им помогнеме на оние што се уште не слушнале за Фармаси.Фармаси е компанија за козметички прозиводи:
Производи за целата фамилија:
- Жени и Мажи
- Тинејџери, деца и бебиња.
Парфеми:
- Мини, за Тинејџери, за Жени, за Мажи
Шминка:
- за Лице: Основа, Пудра, Руменило, Коректор
- за Очи: Сенка, Маскара, Туш, Креон
- за Усни: Кармин, Сјај, Молив за усни
- за Нокти: Лак, Нега, Француски Маникир, Ацетон
Лична хигиена:
- за Коса: Шампон, Кондиционер, Крем за Коса, Гел
- за Раце и Тело: Крем за Тело, Течен сапун, Лосион за Тело, Гел за Туширање, Спреј за Тело, Пилинг за Тело, Антибактериски гел, Гел за интима, Производи за сончање, Производи за депилирање
- за Кожа: Тоник и Млеко за чистење на лице, Маска со олупување и Пилинг за лице, Балсам за усни, Паста за заби
Грижа за Бебе:
- Шампон, Лосион, Уље, Пудра, Колонска вода, Влажни марамици.
Од неодамна почнав да користам маскара од овој бренд и искрено сум задоволна
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.