IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Бизнис и економија
  Активни теми Активни теми RSS - Што највеќе те исполнува што би сакал/а да работиш
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што највеќе те исполнува што би сакал/а да работиш

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Stefk0O Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Stefk0O Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Што највеќе те исполнува што би сакал/а да работиш
    Испратена: 25.Октомври.2015 во 11:50
Ајде секој по збор два на оваа тема како што се гледате да речеме за 5-10 год која е вашата омилена професија работа. :D :D
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2015 во 11:59
A tebe kako avtor, shto te ispolnuva?!
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
Stefk0O Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Stefk0O Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2015 во 12:03
Malku e mozebi za vas od ponezniot pol cudno ali od mal sum meraklija na volan :D :D sofer bi sakal dokolku mi se pruzi eden den prilika da rabotam distribucija nadvor niz Evropa uz pat i ke se iznaseta coek imam i soodvetni kategorii polozeno za toa :D
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2015 во 12:08
Dobro Stef, milo mi e shto imash zelba za vozenje.
Imaj vo predvid deka toa ne e voopshto lesna rabota..
Ama verojatno vekje znaesh, pa ti preporachuvam eu pasosh i da si ja ostvarish zelbata
Edna od pogolemite zelbi mi beshe krupie, ama otidov vo drugi vodi haha

Za 5-10 godini se gledam na chelo na toa shto go pochnav da go rabotam pred ne taka dolgo vreme, sekako so ushte pogolem uspeh od segashniot.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
Stefk0O Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Stefk0O Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2015 во 12:16
Ti posakuvam uspeh i da ti se ispolni zelbata za brzo vreme
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2015 во 07:30
Во иднина се гледам на планетата Венера, како всушност јас таму откривам живот. Ваздух, вода... Тоа би ме исполнило највеќе, научник сакам да бидам и работам со таа цел.
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.