IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Исхрана и кулинарство
  Активни теми Активни теми RSS - ФИЛА ладно цедени масла
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ФИЛА ладно цедени масла

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
joana.j Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Август.2015
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joana.j Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ФИЛА ладно цедени масла
    Испратена: 07.Август.2015 во 12:12
дај кажете мислење
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2015 во 17:47
Што те интересира за ладно цедени масла слободно прашај?

Иначе прв пат слушам за тоа масло Фила тага 
Ладно цедено од што, Маслинки....највероватно????
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6755
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2015 во 19:28
Прво, кога се отвара тема се пишува барем вовед!
Второ, ако темава не добие вовед до понеделник кога ќе се вратам од мини одмор, ја заклучувам и во канта оди.

Трето, Фила е македонски бренд со неколку видови на масло, ако не се лажам од Штип. Одамна произведуваат а денес дознав дека имаат ужасен маркетинг тим.
Друго треба да знам? И да не треба, знам. Ама место да кажам збор-два за маслото, ќе оставам авторот да ја заработи платата.
Штом 80% од македонците немаат слушнато за вас и стигнавте на форум да се рекламирате, нешто ужасно смрди во бизнисот..

Ајде поздрав сега..
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.