IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - МЕГА СКАНДАЛИ во Р. Македонија...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

МЕГА СКАНДАЛИ во Р. Македонија...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2015 во 22:53
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2015 во 07:35
Незнам Новак дали вреди да коментираме или да полемизираме за состојбите бидејки ние сме дефинитивно криминогена нација која нема никаков изглед да се оправи.
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2016 во 20:27
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2016 во 19:17
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2016 во 19:22
Можна е тужба од Германија за измислената  афера од Спасовски
 
Од Управниот Борд на германската компанија „ВЕРИДОС„ размислуваат  да му поднесат ТУЖБА на техничкиот министер за внатрешни работи оливер спасовски , заради уривање на угледот на компанијата.
збунетост


Изменето од novace - 24.Јануари.2016 во 19:27
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2016 во 23:21Јакимовски: 

Влада на чело со СДСМ е марионетска Влада


свиркање

СДСМ повторно ќе плачат по амбасадите а амбасадорите повторно ќе вршат притисок за одлагање на изборите по 5 јуни, вели лидерот на СДСМ, Стевчо Јакимовски.

-И се така додека не се инсталира марионетската Влада на СДСМ, која што има задача да прими 500.000 бегалци овде во Република Македонија и Македонија да ја претвори во еден огромен бегалски камп, тврди Јакимовски.

Во врска со одложувањето на датумот за предвремени парламентани избори, кои ќе се одржат на 5 јуни, Јакимовски вели дека прогнозите на ГРОМ се реализирале.

-Заради овие наведени причини и предвидени безбедносни ризици ГРОМ предупредува:

 Чичаковски да не помислува да ги користи истите трикови од неговите претходници, и да си даде оставка, затоа што тогаш на СДСМ ќе му се случи народ- и тоа гневен народ. Македонското стопанство, институциите и народот повеќе не можат да ја издржат оваа голгота. Македонскиот народ и граѓаните на Република Македонија се во состојба да изберат ужас без крај, или ужасен крај. Одговорноста за таквиот ќорсокак ќе ја сноси СДСМ и ние како политичка партија немаме намера да учествуваме и да дозволиме такво разградување на државата, заклучи на крај првиот човек на ГРОМ.

изненадување...Значи..почело је почело...

намигнување

Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2016 во 18:09
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2016 во 10:59
Се јави Голумот од канцелариската дупка да објаснува за име ,знаме,а ја цица државната каса од нејзиното осамостојување !!

Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 125
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2016 во 15:20
Изгледа на некој го боли многу што му јакажуваат вистината што се предавници и кодоши.
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2016 во 14:34

Груевски го информира норвешкиот амбасадор за постизборниот инженеринг на СДСМ

.... го информира норвешкиот амбасадор за постизборниот инженеринг на СДСМ


намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2017 во 11:29
ЕКСКЛУЗИВНО ИНТЕРВЈУ НА МИРКА ВЕЛИНОВСКА ЗА ЕМИСИЈАТА "ВО ЦЕНТАР" 

Каде завршиле 179 хард дискови-кој е главниот агент оперативец на прислушувањето?

изненадување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44448
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2021 во 22:11
Ако нешто е добро што од Македонија станавме нивната земја...
Тоа ќе биде што и скандалите си се нивни.ух
Иначе ѕоки бе намали емоција,соске нервоза?
Ево ти мене Код Марјана,близу Алексинца.
Ваксајните се во рефуџирејто!
Одозгора на тога!Поздрави те Вучич.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 3,406 секунди.