IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Работа во Qatar Airlines
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Работа во Qatar Airlines

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Magdalena1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Март.2015
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Magdalena1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Работа во Qatar Airlines
    Испратена: 16.Март.2015 во 20:28
Здраво почитувани форумџии. Како и насловот така и моето прашање е : Дали некој од корисниците на овој форум има или знае некој што има работено во Qatar Airlines како стујардеса или стујардер? Ме интересира какви се условите и воопшто искуството од таа компанија. Ке ве молам за искрен одговор бидејќи сакам да си ја пробам среќата во таа авио компанија.

Благодарам однапред
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2015 во 22:39
Можеби Минди е расположена да сподели нешто...
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.