IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Хуманост на дело
  Активни теми Активни теми RSS - Апел за помош на Стефанија Петрова
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Апел за помош на Стефанија Петрова

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Апел за помош на Стефанија Петрова
    Испратена: 12.Февруари.2015 во 11:02

Апел за помош на Стефанија Петрова


Да подадеме рака, да покажеме дека сме луѓе со ГОЛЕМИ СРЦА!

Стефанија Петрова има четири годинки, а веќе води голема битка, битка за своето срце.
Таа мора да замине во Бугарија на операција, во Клиниката за Детска кардиологија во Софија.
Оперцијата чини 13800 евра, сума која семејството не може само да си ја обезбеди.


Донациски број на Т-мобиле: 070143181

Донациски број на ВИП:  077143704

Трансакциска сметка за помош :

Стопанска банка: 200001711962789  на име Даница Петрова

За донаци од странство:

Stopanska banka Ad Skopje Filijala Radovish 

SWIFT:STOBMK2X

IBAN:MK07200002821138680

Danica Petrova 

ulica:Kodza Bair Radovish


Да подадеме рака, и да помогнеме!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.