IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео > Камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Како да најдам рефлектор во Македонија?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да најдам рефлектор во Македонија?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
boro taruno Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Мај.2014
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boro taruno Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Како да најдам рефлектор во Македонија?
    Испратена: 05.Мај.2014 во 21:51
dali mozi da zamolam kade mozam da kupam video reflektor led 1800 ili 5080led reflektor vo makedonija kako da najdam vi blagodaram
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2014 во 23:50
Ви треба подвижен рефлектор за на камера или за на статив?
Кон врв
boro taruno Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Мај.2014
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boro taruno Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2014 во 18:25
podvizen reflektor za na kamera
Кон врв
Igor-T Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 622
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Igor-T Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2014 во 23:32
Ima po oglasnicite Pazar3 i Reklama5.

Eve link do pretraga na led + Video vo Reklama5:

Reklama5:  LED + VIDEO


A tvoite napishani led 1800 ili 5080led  shto konkretno znachat? Oznaka na nekoj model? Jachina? ...


Pozdrav

Igor

Кон врв
boro taruno Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Мај.2014
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boro taruno Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2014 во 20:13
da tie se modeli koi sakam da gi zemam mislam deka ke bidat idealni za na kamera
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.