IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Мотели
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мотели

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Macho_Mkd Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Мај.2014
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Macho_Mkd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Мотели
    Испратена: 05.Мај.2014 во 10:58
Dali nekoj bi mozel da mi kaze nesto za motelite nekoj podatoci da mi najde
fala odnapred.
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2014 во 20:23
Што конкретно ти треба?
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
Macho_Mkd Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Мај.2014
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Macho_Mkd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2014 во 22:04
Pa sto e mozno poveke sve da kazam za motelite
od definicii, koncept na rabotenje sto bilo
ako mozes da mi pomognes fala
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2014 во 22:13
Темава треба да ја префрлам во образование веројатно.
Види на Вики http://sh.wikipedia.org/wiki/Motel
На српски е, ако не знаеш да ти преведам нештозбунетост
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
Macho_Mkd Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Мај.2014
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Macho_Mkd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2014 во 23:22
a nesto za makedonski moteli koj postoele/postojat .
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2014 во 10:38
http://zk.mk/search/?what=%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8

Ете ти ги помалку или повеќе мотелите во Македонија.


Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,078 секунди.