IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Бизнис и економија
  Активни теми Активни теми RSS - 18 000 денари плата во бесцаринска зона
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

18 000 денари плата во бесцаринска зона

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2015 во 17:51
Originally posted by Zdravko81 Zdravko81 напиша:

 
Originally posted by paracetamol<span style=line-height: 1.4;> paracetamol напиша:

Kromber i subert plata 9600den
имам внук таму, зема 13 500 основна а ако работи и саботи стигнува до 17 000. платата е според работното место... и работата која ја врши таму.
Сега ајде....излегува ДЕКА некој тука ла.. односно НЕ ЈА зборува Вистината!
пс
Тест набрзинка сега...КОЈ му е роднина на ЗАЈКО КуК*рајковски...брррррзо?.
намигнување

Изменето од novace - 20.Август.2015 во 17:52
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1615
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2015 во 16:50
I tocen odgovot...Viceto
Only GOD Can Judge Me
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2015 во 21:19
Zdravko81
имам внук таму, зема 13 500 основна а ако работи и саботи стигнува до 17 000. платата е според работното место... и работата која ја врши таму.
-------------------------------------------
Па ако е добар лигуш можи и до 17 300 да стигни.
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1615
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2015 во 12:59
Sekoj za sebe.. si kazuva mnogu...
Only GOD Can Judge Me
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1615
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2015 во 13:12
I uste nesto ... sekoj koj mnogu se zali malku raboti... zs ako raboti i pecali nema da ima vreme da kuka po forumive... da navreduva itn... nikoj nikoto ne nateral bilo kade da raboti... a vo zivotot sekogas e koj kako ke se snajde i kakov pat mu napisal bog..sekoj so srekata i dokolku nekoj kuka i sedi i navreduva ovde, srekata brzo mu bega
Only GOD Can Judge Me
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2015 во 21:16
...vo SFRJ se rabotese pet dena po 7 saati...plus sekoja prva sabota kako solidarnost za nekade....a ne sega i praznici i saboti i nedeli ...po pet dena godisen,bez prekuvremeni...pa bidna drzava(da naznacam SFRJ,da ne pomesa nekoj nezdrav so ova denes) i imase za site!!!.a ne,ne propadna ili se raspadna od toa,ste se zaznale....
ova denes ni dunav ne go pere...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
paracetamol Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 11.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paracetamol Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2016 во 21:58
Znavi uste tvrdam deka vo krombert i vo dreksmaer platata e 10500 den. Zborame za plata ,a ne treta smena i takvi raboti. Pola pari gi jadat gazdite odnosno se znaj koj
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.