IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Маникир/Педикир
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Маникир/Педикир

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
mozok13 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Март.2014
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mozok13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Маникир/Педикир
    Испратена: 12.Март.2014 во 22:27
Да ми дадете некоја препорака за добар салон за маникир и како се движат цените ?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.