IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Вашата најголема заблуда како дете
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вашата најголема заблуда како дете

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44555
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Вашата најголема заблуда како дете
    Испратена: 03.Март.2014 во 16:58
Мене ми текнува на една...
Често одевме со Кочанскиот воз,и секогаш
кога возот ќе стигнеше во Велес го чекавме
Битолскиот воз за да овој Скопскиов продолжи.
Е тука ми раснеше возбудата дека внатре најверојатно
се возат Битлси.
Ќе се залепев до прозорот и очекував додека возовиве
се разминуваат ќе ги видам.А се сеќавам ме лажеа можеби
седнале од другата страна.
Пак јас со таа мисла оти од Битола идат Битлси си се возев
и наредниот пат...Убаи денови мајката дури и лагата слатка била.
Поздрав од Битолските Битлси.
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2014 во 17:09
добра тема, ама мислам дека би можела да се спои со онаа за „незгодните детски прашања“...

...инаку мене ми беше најголема заблуда тоа што мислев дека Дедо Мраз
може да влезе од оџакот во домот (а толку е дебел )....

Изменето од LiDivio - 03.Март.2014 во 17:10
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44555
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2014 во 17:13
Ако требе а се мене менај дур филето не а видело,сака а ме сокапе и тоа со снајперо
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2014 во 17:21
не е до мене, немам ниту компетенции ниту ингеренции за овој ПДФ...
... чекај ја Филето да дојде и... моли се.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44555
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2014 во 17:47
Уффф идеална мета за секој професионален стрелец со снајпер.
Најубаво јас да си пишам дека и ден денес си имам заблуди...
Постов не знаев дали е правилно да го пишам во некоја постоечка тема
или нова да отворам...Е ако и тука нема разбирачка ја барам Важна.
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21934
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2014 во 23:07
дека ќе најдам некое скриено богатство плазење

Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2014 во 16:43
Originally posted by Орка Орка напиша:

Ако требе а се мене менај дур филето не а видело,сака а ме сокапе и тоа со снајперо


Немав заблуди како дете...си знаев се танцување
Ама сега, некако сум во заблуда, како Орка не знае дека штом ми падне во раце, нема бегање трепкање
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Crna Arapina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Crna Arapina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2014 во 17:06
дека ако се фрлам на глава во вода без разлика дали базен или езеро, море ке ме изедат ајкули ..аа и да уште мислам така 
Train hard,Fight easy !
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.