IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ЕВРОСОНГ 2014-та
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЕВРОСОНГ 2014-та

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 8>
Автор
Порака
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:25
Mnogu me razochara so izjavata na Facebook, no nie sme dovolno glupavi shto ja poddrzuvame, a taa ne srami vo svetski ramki.
Mozebi i podobro shto nemam prilika da gi gledam vecherva, kje se iznervirav sigurno.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:26
ама не дообјаснила на што конкретно мислела...или во меѓувреме се доизјаснила?
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:28


Тијана е 11-та.

Швајцарецот има весела песничка, шо убаво си свирка.
Типчето свири 17-18 инструменти и во слободно време е уличен забавувач.
Па и во Данска, наместо да се спрема за настап, он се заакал по улици да свирихи, хи...




Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:30
Na shto i da mislela, sigurno nema da poddrzam nekoja shto cel makedonski narod go nareche mizeren!


„Македончиња… Добра ви ноќ… Ќе ви се обратам дури задутре доцна во ноќта да ви раскажам колку сте мизерни. Ама треба пред сѐ да се почитуваш себеси, за да ги почитуваш другите…. Чест на исклучоците… Сѐ поретки и поретки се…. Поздрав“,
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:33
ја немам прочитано лично изјавата...толку разбрав,дека била нешто налутена ама не кажала конкретно...
Македончиња? мизерни?   "Браво и секоја чест! На чест нека и' служи"  - толку од мене лутина
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ
Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:35
Ja se izvinuvam samo nakratko nekoe zborce da si kazam ...
 
Lele glej te ..dali ubavo gledam ili ne ...изненадување
 
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:36

Кончита Кобасицата.... морав да ја скокнам не зборувам
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:37
Originally posted by Kastro Kastro напиша:

Ja se izvinuvam samo nakratko nekoe zborce da si kazam ...
 

Lele glej te ..dali ubavo gledam ili ne ...изненадување

 


Дали тоа беше брадеста жена или некој мамут
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:38
ja citav dobro porakata od tamara ama gi sledev i komentarite od nas znaci rezil narecena od kurva ,drolja ,orospija i taka natamu ....sramota be .Koga ke si podrzime naseto .Ok ne se bas, ama izlisni komentari ne se potrebni.
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:40
Originally posted by sanja-a sanja-a напиша:

Originally posted by Kastro Kastro напиша:

Ja se izvinuvam samo nakratko nekoe zborce da si kazam ...
 

Lele glej te ..dali ubavo gledam ili ne ...изненадување

 


Дали тоа беше брадеста жена или некој мамут
Nashminkan maz ...ili svetov polude ili ja sum démodé ....ama ja sum shok seuste ...ne mozam da si poveruvam shto vidov hahahaha
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:42
Originally posted by sanja-a sanja-a напиша:

Originally posted by Kastro Kastro напиша:

Ja se izvinuvam samo nakratko nekoe zborce da si kazam ...
 
Lele glej te ..dali ubavo gledam ili ne ...изненадување


Дали тоа беше брадеста жена или некој мамут



Маж во женско тело.
T.e. се декларира во новиот, неутрален пол.
Или обратно беше, не знам веќе, не можам да се снајдам во тие новите родови...не слушам
Wurst - колбас, инаку....






Изменето од Анастеа - 08.Мај.2014 во 21:43
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:43
Originally posted by SVOJA SVOJA напиша:

ja citav dobro porakata od tamara ama gi sledev i komentarite od nas znaci rezil narecena od kurva ,drolja ,orospija i taka natamu ....sramota be .Koga ke si podrzime naseto .Ok ne se bas, ama izlisni komentari ne se potrebni.



Kako i da ja narekle nema pravo za poedinci da navredi cela nacija!
Da mi e pred ochi lichno jas kje i kazam kolku e eftina i mizerna. A ako ne i chini cela makedonska nacija (po prezimeto se gleda deka ne e chistokrvna makedonka), slobodno neka se povlechat od evrovizija so sestra i i neka ne se pojavuvaat vo MK povekje.
Nov bunar kopaj, vo stariot ne plukaj. Od Makedonija sponzorirana za da ni vrati na ovoj nachin?! Mrsh smrdla nizaedna. Ne zasluzuva da se komentira.
Koga se odi na takvi natprevaruvanja, nema mesto za emocii i lichni dozivuvanja za odredeni raboti. Ne moze na tolku milioni shto kje gi gledaat da im se dopadnat.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:47
чекајте...не разбрав сега...што бил Австриецот? Хермафродит?
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2014 во 21:48
Ne kazav deka opravduvam,deka porakata od Tamara e ok opsto iskomentirav za se e istOso nas makedoncinata,ako ne go izrezilime naseto ne ne biva
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,500 секунди.