IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Windows
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Windows

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
sasko7 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Јануари.2014
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sasko7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Windows
    Испратена: 10.Јануари.2014 во 14:20
Zdravo dali nekoj moze da mi kaze ili da mi dade link od kade sto mozam da spustam windows xp professional?
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2014 во 14:48
Originally posted by sasko7 sasko7 напиша:

Zdravo dali nekoj moze da mi kaze ili da mi dade link od kade sto mozam da spustam windows xp professional?
Здраво,
Никој нема да ти даде линк каде што можеш да симнеш бесплатно затоа е нелегално.

Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2014 во 16:00
Originally posted by evangeline evangeline напиша:


Originally posted by sasko7 sasko7 напиша:

Zdravo dali nekoj moze da mi kaze ili da mi dade link od kade sto mozam da spustam windows xp professional?

Здраво,
Никој нема да ти даде линк каде што можеш да симнеш бесплатно затоа е нелегално.

ако де .Па затоа е наjблаго
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2014 во 20:45
Директен линк во лична порака би можел да ти пуштам.Но не би можел да ти гарантирам дека е во ред.
Ќе си појдеш по торентите,и според коментарите оцени си кој би ти одговарал.
И да утнеш за проба не се наплаќа
Кон врв
endi11 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Март.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај endi11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2014 во 11:06
Zdravo
Imam problem so kompjuterot, imam windows xp i koga go uklucam kompjuterot ne moze nisto da se ukluce, na primer pritisnam chrome i mi se pojavi znakceto za cekanje, cekav 30 min i nisto ne se ukluci, a i se zamrzna slikata.. ne e samo so chrome taka probav i obicna papka da uklucam ne biva..so da pravam
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2014 во 22:40
Па му дојде време да се преинсталира компјутерот и да се исчисти бидејки вероватно грее .
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2014 во 23:56
Или имаш "нешто" во него.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.