IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - 4g технологија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

4g технологија

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
kikiriki123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Јануари.2014
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kikiriki123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: 4g технологија
    Испратена: 09.Јануари.2014 во 16:02
Dali nekoj ima informaci da mi dade za 4g tehnologijata.. neshto povekje za nejzinite karakteristiki.nedostatoci.problemi.ili da mi posoci web strana kade so mozam da gi najdam tie informacii.potrebno mi e za seminarska?
Кон врв
д4б3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Lord OFF the topic

Регистриран: 31.Јули.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај д4б3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2014 во 16:28
Бараj LTE - Long Term Evolution
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,314 секунди.