IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - како да ја легнам?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

како да ја легнам?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
anonimus2121 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anonimus2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: како да ја легнам?
    Испратена: 12.Септември.2013 во 01:19
dolgo vreme opsednat sum so toa kako da ja legnam ...kako da dojdam do toj cekor....ima nekoj so moze da mi pomogne ??? blagodaram odnapred :)
Кон врв
anonimus2121 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anonimus2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2013 во 02:02
inace ne se dokazav sredno skolo sum......a i ziveam so dosta devojcina...daj ako ima nekoj neka kaze nema vrska dali e masko ili zensko neka pomogne..:)
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2013 во 05:48
Биди по конкретен . Која сакаш да легнеш ? Некоја што ти се допаѓа или некоја од сите девојки со кои живееш  и ако упали среќата упали ..... 

Напиши и нешто повеќе за тебе . Како изгледуваш , колку си висок ...
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2013 во 09:56
stavi sopka смеење 
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
anonimus2121 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anonimus2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2013 во 12:44
emil-pa vidi vaka sakam nekoja od moite bivshi da e bidejki edna edna straana ja imam vekje zapoznaeno ja poznavam a nekoja so ja svigam i da ja legnam znam deka mn tesko ke bide...:D neznam kako da dojdam do toj cekor kako da i recam dojdi kaj meene na kafe ? na primer..?
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2013 во 13:30
Абе другар... стави некоја точка, запирка... нешто за да и фатам ред на реченицата... вака се уморив дури ја прочитав.

Ако и речиш да дојди на кафе, ќе си го испие кафето и ќе си замини... голема насмевка

Едно е да живееш со многу девојчиња, друго е тие девојчињата да имаат одредени намери кон тебе.
За тоа другар нема правило или готов одговор. Ако ти оди - ти оди, ако не ти оди од рака џабе ќе прашуваш по форуми...
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2013 во 15:36
Во мое време „ да ја легнеш“ бараше многу труд и време..... изненадување
Денеска, не сум баш толку сигурна збунетост ..... А да си прашаш ти дирекно па што биде биде ... ако една одбие оди на следната .... 
Како велат - не ебе убавиот, ебе упорниот .... (така некако беше де голема насмевка)
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
anonimus2121 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anonimus2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2013 во 19:54
pa nz vaka sram mi e ako i recam u lice se se mislam deka ke dobijam samar....
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2013 во 20:01
А ако и` речеш два пати?

ПС: Не ебе ни убавиот, ни упорниот - ебе богатиот.
Кон врв
anonimus2121 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anonimus2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2013 во 20:01
volkswagen=toa so go rekov na kafe ..nego mislev stv da pieme kafe...moze da otideme u kafule kako i najnormalno sigurno nema bash toa da se pravi mislam se znae deka e za se*s barem jas taka mislam ??
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2013 во 22:45
a mora li da ja legneteзбунетост
vivi
Кон врв
anonimus2121 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anonimus2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2013 во 00:10
MORA : D mi se ebe mi se place hahahh :D :p
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2013 во 11:14
Авторот , тоа од тебе ли е ? голема насмевка 

img


Изменето од емил - 13.Септември.2013 во 15:46
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2013 во 15:42
Originally posted by anonimus2121 anonimus2121 напиша:

MORA : D mi se ebe mi se place hahahh :D :p

ako ti se ebe, zasukaj rakavite i fati se za rabota a ne dremi tuka i ne cekaj drug da ti ja zavrsi rabota.....
oti dodeka ti planiras, drug ke se kaci mesto tebe....
veruvaj mi, dokazano e....
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.