IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Господар на Прстените
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Господар на Прстените

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 20:01
Stvarno super film, od prikazna, do efekti i izbrani glumci mozam uste milion pati da go gledam. Gi izgledav trite dela vo eden den i potoa hobiti mi se gledaa nasekade
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 03:25
go gledam sekoj mesec po ednas..Edinstven film koj e isto tolku sovrsen kako i knigata..duri nema ni razlika  љубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубов
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 03:47
nema razlika? vo knigata ima mnogu poveke likovi otkolku vo filmot.ama odlicna e vo sekoj slucaj
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 04:19
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

go gledam sekoj mesec po ednas..Edinstven film koj e isto tolku sovrsen kako i knigata..duri nema ni razlika  љубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубов



Hmmmmmm....po se izgleda ne si gi citala knigite, ili pak si citala i si preskoknuvala, sto knigi, sto stranici

Изменето од moira - 17.Декември.2007 во 04:20
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 12:06
супер филмче... а орландо со долга коса.... аххх љубовљубовљубовљубовголема%20насмевка
Кон врв
BarbB Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 149
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BarbB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 18:44
Super film, eden od moite najomileni filmoviтрепкање
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 00:54
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Stvarno super film, od prikazna, do efekti i izbrani glumci mozam uste milion pati da go gledam. Gi izgledav trite dela vo eden den i potoa hobiti mi se gledaa nasekade
 
 
газење%20од%20смеење
 
Aj filmot ke go izgledas vo eden den... Ama knigata koga ja citav (site 3 dela + dvata pred knigata sto bea, "Hobit" i drugata veke zaboraviv kako bese...neka me popravi nekoj, za istorijata na Srednata Zemja )... a be mislam edno 2-3 meseci kolku sto gi citav ziveev vo Meadle Earth, doma me gledaa kako zombi...
Filmot e prekrasen, edna od najdobrite ekranizacii na kniga spored mene, no knigata e uste podobra (i poteska)!!..аплауз
Кон врв
goor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 844
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 00:57
pa mislam deka se soglasuvam so site...
:)))))
end off days 15...14...13....
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 03:47
Originally posted by anastea anastea напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Stvarno super film, od prikazna, do efekti i izbrani glumci mozam uste milion pati da go gledam. Gi izgledav trite dela vo eden den i potoa hobiti mi se gledaa nasekade

 

 

газење%20од%20смеење

 

Aj filmot ke go izgledas vo eden den... Ama knigata koga ja citav (site 3 dela + dvata pred knigata sto bea, "Hobit" i drugata veke zaboraviv kako bese...neka me popravi nekoj, za istorijata na Srednata Zemja )... a be mislam edno 2-3 meseci kolku sto gi citav ziveev vo Meadle Earth, doma me gledaa kako zombi...

Filmot e prekrasen, edna od najdobrite ekranizacii na kniga spored mene, no knigata e uste podobra (i poteska)!!..аплауз



knigata e teshka za chitanje bidejki ima premnogu likovi, mesta, nastani...da ne beshe filmot ne znam dali ke se nafatev nekogash da ja chitam.

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 14:25
Originally posted by IQ IQ напиша:

Originally posted by anastea anastea напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Stvarno super film, od prikazna, do efekti i izbrani glumci mozam uste milion pati da go gledam. Gi izgledav trite dela vo eden den i potoa hobiti mi se gledaa nasekade

 

 

газење%20од%20смеење

 

Aj filmot ke go izgledas vo eden den... Ama knigata koga ja citav (site 3 dela + dvata pred knigata sto bea, "Hobit" i drugata veke zaboraviv kako bese...neka me popravi nekoj, za istorijata na Srednata Zemja )... a be mislam edno 2-3 meseci kolku sto gi citav ziveev vo Meadle Earth, doma me gledaa kako zombi...

Filmot e prekrasen, edna od najdobrite ekranizacii na kniga spored mene, no knigata e uste podobra (i poteska)!!..аплауз



knigata e teshka za chitanje bidejki ima premnogu likovi, mesta, nastani...da ne beshe filmot ne znam dali ke se nafatev nekogash da ja chitam.


Ист случај! Срамота да признаам... ама не ја дочитав книгата , ама летово сигурно ќе биде. Како и да е филмот битно ме воодушеви
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 20:46
posledniot del ne go izgledav cel trebashe da odam nekade i taka ostana ince super e filmot
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 04:07
monuske i jas ne sum ja dochitala knigata, tochno do sredina sum, chekam poslobodno vreme, inaku od pred tri godini ja imam ama ke bide




Изменето од IQ - 26.Април.2008 во 04:08

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2008 во 23:00
Originally posted by IQ IQ напиша:

monuske i jas ne sum ja dochitala knigata, tochno do sredina sum, chekam poslobodno vreme, inaku od pred tri godini ja imam ama ke bide




И јас ја имам веќе две години Стварно бара многу време, не е лесна за читање
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2008 во 02:19

tj ss lordove video sm u englesku su tj lordove i grofove

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.