IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Господар на Прстените
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Господар на Прстените

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Господар на Прстените
    Испратена: 16.Јануари.2006 во 02:08
НАЈДОБРИОТ ФИЛМ ВООПШТО НАПРАЕН
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2006 во 14:56
Pa koj e sega najdobar Matriks ili Lord of the rings.. odoluci!I dvata ne se moi tipovi taka da kje se povlecam od komentiranje samo kje citam
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2006 во 16:53

и двата!!! најубајте филмој

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2006 во 15:46
mene licno lord of the rings me voodusevi kakvi efekti a i prikaznata ne e losa bravo za Piter Jekson kolkava fantazija  treba da imas za da gi ozivees tie sceni  bravo
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2006 во 00:47
dali angelce se sekavas na posledniot del od filmot na pelenor fields koga ke dojdi do finalnata borba koga ke zemat konjanicite da jurisat kakvo pesnice teci ej, me naezi do daske, vlaknata ke mi padnea
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
acek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај acek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 11:37
dobar film bese
A.Kalendaroski
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 15:25
da da extra film mene mnogu mi se svigja,sum go gledal mnogu pati i sea pak da go gledam pak nema dosaden da mi bide

Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
dzimej Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dzimej Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2007 во 18:16
Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

НАЈДОБРИОТ ФИЛМ ВООПШТО НАПРАЕН


corporal potpolno se sl*gam so tebe
Кон врв
White_Angel Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај White_Angel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2007 во 14:55
Filmot e perfekten 100 pati mi e gledan i sekogas mi e interesenWink
Кон врв
argatin Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај argatin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 22:22
fenomenalno, nepovtorlivo i  moderno raskazana prikazna so siot merak da go gledas
Ete vi davam vlast da gazite na zmii i na skorpii i nad sekoja neprijatlska sila i nisto nema da vi napakosti. Luka 10/19
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 19:01
abe filmot e dobar super efekti ima i bitkite se odlicni, ama prikaznata ne mi se svigja
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2007 во 12:50
Ехеј, мојот филмголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Најдобар засекогаш... број еден дефинитивно!!!!!!!
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 01:47
Omilen mi e
na pamet go znam, duri i replikite
Gandalf ke mi se vika sinot голема%20насмевка  голема%20насмевка голема%20насмевка
u chest na filmov
a ako se bliznaci - Legolas i Aragorn
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 02:11
go imam gledano 64 pati i uste mi e interesen i mislam deka nikoj nema do go nadmine uste mnoogu mnoogu godini
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.