IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Изложба на фотографии, Кавадарци, Македонија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Изложба на фотографии, Кавадарци, Македонија

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
kavadar66 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 87
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kavadar66 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Изложба на фотографии, Кавадарци, Македонија
    Испратена: 15.Мај.2013 во 09:27
Од 21 - 30 мај 2013 во Домот на културата «Иван Мазов - Климе» во Кавадарци ќе биде одржана изложбата на фотографии “Две татковини“ на Гордан Ристовски - Гого
Свечено отварање 21 мај 2013 во 20 часотwww.ristovski.ch

Изменето од kavadar66 - 15.Мај.2013 во 09:35
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.