IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Страни за мода !!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Страни за мода !!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Sweet_Girl5 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sweet_Girl5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Страни за мода !!
    Испратена: 09.Мај.2013 во 11:51
Јас многу сакам да гледам разни фустани,кондури,облеките на познатите личности,Облеката на црвениот тепих...
Затоа би ве замолила ако некој знае некоја таква страна за мода не ја напише,и јас ке бидам многу благодарна!!
Јас ја знам само страната:
lj

Однапред ви благодарам
Кон врв
TanjaB Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TanjaB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2013 во 21:35
Презадоволна сум од оваа онлине продавница http://www.jollychic.com/?a_aid=tanja1201 ,неколку пати имам направено порацка ,и секогаШ стигнувало брзо,а плус и цените му се доста прифатливи :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.