IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Уметнички портрети - можност за порачка
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Уметнички портрети - можност за порачка

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Carpathian Lord Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)
Авто-манијак

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carpathian Lord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Уметнички портрети - можност за порачка
    Испратена: 30.Април.2013 во 21:58
Здраво на сите!

Немам пишувано некое време на форумов од обавези, па сакам да се пофалам, а и да понудам на тие што заинтересирани, доколку сакаат да им нацртам уметнички портрет или сл.

Се разбира темата е општа можете да си постирате и ваши портрети вие што сте ги изработиле, да не ме сфатите дека темава е само за мене :)

Во прилог ви ги прикажувам моите дела
Цена

А3 3000 денари
А4 2000 денари

Може по договор

Контакт: mihajlo.stojanovski@yahoo.com
Телефон: 070 777 019
OBEY THE LORD!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.