IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте лажеле за својата невиност?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте лажеле за својата невиност?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 13>
Автор
Порака
Merlinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 800
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Merlinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали сте лажеле за својата невиност?
    Испратена: 14.Јануари.2006 во 05:02
јас секогаш сум била отворена на оваа тема
а вие??
mErLiNka & KeNeDi
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 09:12
i jas sum sekogas otvoren za vakva tema i nikogas ne sum lazel za svojata nevinost i nema sto da lazis se smenija vreminata dali si nevina ili ne to pojke ne e tolku vazno kolku sto bese
mbm
Кон врв
leontina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 295
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leontina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 12:32

Originally posted by mende mende напиша:

i jas sum sekogas otvoren za vakva tema i nikogas ne sum lazel za svojata nevinost i nema sto da lazis se smenija vreminata dali si nevina ili ne to pojke ne e tolku vazno kolku sto bese

Za lazenje ne sum lazela nikad,no Mende ti voopsto ne si vo pravo! Mozebi se smenile vreminjata no toa sekogas ke ostane vazno za sekoja licnost od ponezniot pol!!!!!!!

Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 12:35
Originally posted by Merlinka Merlinka напиша:

јас секогаш сум била отворена на оваа тема
а вие??

а со кого да сум отворена?кого да го лажам?
со моите родители да сум била отворена,а и со партнерот бев отворена никогаш не сум му рекла е душо јас сум невина немој уште одма....
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 12:41
Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

Originally posted by Merlinka Merlinka напиша:

јас секогаш сум била отворена на оваа тема
а вие??

а со кого да сум отворена?кого да го лажам?
со моите родители да сум била отворена,а и со партнерот бев отворена никогаш не сум му рекла е душо јас сум невина немој уште одма....


Невина, невина....... А таму во плевната што праевме, не ти текнува?!?!?! Или тогаш беше.....
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 14:40
паааа...  ај сеа...  лажев де, еднаш и кажав на една лелеее полека полекааа уште сум невин, се плашам...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 14:44
Lazi lazi lazi me ti me lazes najbolje....NA LAGATA I SE KRATKI NOZETE
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 14:46
не не не така друже, туку иде вака, лажи лажи лажи мееее ти ме лупаш најбољеееее, врти врти врти меееееее, како пита зелник изврти мееее

Изменето од Ghost
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 14:58
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

íå íå íå òàêà äðóæå, òóêó èäå âàêà, ëàæè ëàæè ëàæè ìåååå òè ìå ëóïàø íà¼áîšåååå å, âðòè âðòè âðòè ìååååååå, êàêî ïèòà çåëíèê èçâ ðòè ìåååå
seednovazno nesto da se slucuva
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 15:02
Prvo kazav na drugarka mi, kaj nejze odma otidov.Taa seuste bese nevina ,zborevme cela vecer kako mi bilo.Ne sum lazela za nevinosta, zborev otvoreno sekogas
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 15:43
и после и она на журката ја изгуби невиноста  знам знам
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
elena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 804
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 22:00
Nemalo zosto da lazam, sum bila iskrena.

...se ona sto ne e zapisano, kako nikogas da ne postoelo...
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 16:14
Никогаш не криев за мојата невиност ниту подоцна и кога ја изгубив.Не знам зашто би криела кога сето ова е природно нешто, јасно е дека само еден можел да ја одземи мојата невиност.Со секој партнер сум искрена ако ме праша како било, но не ми се случило да налетам досега на некој кој ме прашал кога сум започнала со сексуален живот или пак колкумина сум ги имала до сега.А и да ме праша ќе добие искрен одговор.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 18:28
епа тоа според мене се прави машки, а не оние аууу колку пати ма си имала???? и ја носи пред икона да се колне хахахаххааа  селски работиииииииии леллееелее ми се слоши  чек да го прашам дедо ми, мислам дека во нивно време немаше предрасуди кон тоа
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.