IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - mercedes Aclass ? VW ? Drugo ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

mercedes Aclass ? VW ? Drugo ?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
makedoneromkd Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај makedoneromkd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: mercedes Aclass ? VW ? Drugo ?
    Испратена: 27.Февруари.2013 во 01:50
Sakam graddska kola do 3000 eura , no da ne trosi mnogu, da e kvalitetna da ima 4/5 vrati . Ve molam za mislenje?
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2013 во 10:46
сега ги имаш на кило за таа цена. Опел Корса, Поло, Клио, Ибица... сите малце трошат, сите се градска класа, сите се евтини за одржување... само работа на вкус е.
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13269
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2013 во 14:04
,,,,ili ako naletash na nekoja od prethodnata generacija na fiesta,,,
,,,a za tie pari,,,proshetaj gi site ovlasteni servisi,,,imaat super koli nalager,,,so garancija od godina dena,,zapleneti od neplakanje na rati od lizing,,,,proveri vo citroen imaat dobri C3,,,od prethodnite ,,,
 ,,no pvo proshetaj po ovlastenite servisi,,,za tie pari ,,,kola so godina dena garancija,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.